Ota yhteyttä

Palvelemme arkisin klo 8-15

Osoite

Sammonkatu 22
50100 MIKKELI
ma-pe klo 8-15

Ota yhteyttä

015 366 533
0440 366 533
toimisto@rl-palvelut.fi

Seuraa meitä somessa

Sirpa Moilanen

asiakaspalvelu ja laskutus
puh. 015 366 533
puh. 0440 366533
sirpa.moilanen@rl-palvelut.fi

Valtteri Mertaoja

yritysasiakkaat, kalusto ja reititys
puh. 0440 366 548
valtteri.mertaoja@rl-palvelut.fi

Nina Rasola

toimitusjohtaja, yrittäjä
puh. 050 5170472
nina.rasola@rl-palvelut.fi

Inga Rasola

yrittäjä, hallinnon asiat
puh. 050 3808513
inga.rasola@rl-palvelut.fi

Sulkava

015 366 533
0440 366 533
toimisto@rl-palvelut.fi

RL-Kotipalvelut

p. 044 7277 780
toimisto@rl-kotipalvelut.fi
facebook.com/rlkotipalvelut

Maria Laitinen

kehityspäällikkö
puh. 044 7561777
maria.laitinen@rl-palvelut.fi

Jukka Merivirta

kuljetusesimies
puh. 040 5170 429
jukka.merivirta@rl-palvelut.fi

Ostolaskut

Verkkolaskutuksen osoitteena ovat OVT-tunnuksemme: 003702071785
Operaattorinamme käytämme: OpusCapita Solutions Oy, välittäjätunnus: E204503

Paperilaskut:
RL-Palvelut Oy
PL59840
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne pitää tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun.

Pyydämme Teitä myös kohteliaimmin huomioimaan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muuta kuin laskuja, esim. tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Lähetä meille viesti